Skontaktuj się z nami:

Telefon600 982 344

E-Mailbiuro@ogrzejemy.pl

  • solary Gliwice
    SOLARY

  • pompy ciepła Gliwice
    POMPY CIEPŁA

  • rekuperacja Śląsk
    REKUPERACJA

centralne ogrzewanie Gliwice

Najlepsi w branży
instalacyjnej

pompy ciepła Śląsk

Fachowcy do pomp ciepła i rekuperacji

Aktualności

02.03.2015
Dotacja na pompy ciepła firmy Viessmann.
Dotacja na pompy ciepła firmy Viessmann.

Firma Viessmann rozpoczęła promocję na gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła. Promocja wiążę się z otrzymaniem dotacji na zakup urządzenia. W zależności od wyboru pompy ciepła otrzymać można dotacje w wysokości ok 4 tyś zł lub 3 tyś. zł.

Akcja ma na celu popularyzację odnawialnych źródeł energii  służących do ogrzewania budynków. Warunkiem  skorzystanie z dopłaty jest zamówienie urządzenie za pośrednictwem firmy partnerskiej  do dnia 30.06.2015. Sprzedaż promocyjna polegać będzie na obniżeniu ceny katalogowej urządzeń w zależności od ich typu o 4321 zł. oraz o 3210 zł.

Dzięki ciągłemu rozwojowi  pompy ciepła stały się najbardziej oszczędnymi  urządzeniami służącymi do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Ich sprzedaż zwiększa się w naszym kraju corocznie o ok 5%. Różnego rodzaju dotacje sprawiają iż pompy ciepła są dostępne dla” kieszeni przeciętnego Polaka”. Możliwość połączenia tych urządzeń  z instalacjami fotowoltaicznymi do produkcji energii elektrycznej sprawiają, że możliwe jest darmowe ogrzewanie naszych domów oraz miejsc pracy.

Przykładowe urządzenia Viessmann z dopłatą w wysokości 4321zł:

Pompa ciepła Vitocal 200– G i Vitocal 300-G

Jest to pompa ciepła, która jako dolne źródło wykorzystywać może wodę(typ woda –woda) oraz grunt (typ solanka – woda).Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla domów jedno i wielorodzinnych, a także obiektów użyteczności publicznej. Pompa współpracuje z zewnętrznym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 300l lub 390l. Dodatkowo Vitocal w wersji 300 posiada system elektronicznego sterowania zaworem rozprężnym do sprawie iż  współczynnik sprawności COP wynosi 4.9. Pompa nadaje się również do chłodzenia pomieszczeń w okresie letnim.

Gruntowa pompa ciepła Vitocal 222– G i Vitocal 333-G

Kompaktowe  urządzenie , które ma w sobie wbudowana pompę ciepła wraz ze zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową. Dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się do budynków, w których nie przewidziano typowego pomieszczenia kotłowni. Urządzenie może również współpracować z instalacją solarną bez jakichkolwiek zewnętrznych zasobników wody. Pompa w wersji 333-G NC posiada wbudowany moduł chłodzenia pomieszczeń.
 

 

 

Powietrzna pompa ciepła Vitocal 300-A i Vitocal 350-A

Powietrzna pompa ciepła doskonale sprawdzająca się do budynków nowych oraz modernizowanych. Dzięki  opracowanej metodzie dodatkowego wtrysku pary w procesie sprężania urządzenie osiąga temperaturę zasilania wynosząca 65°C. Pompa osiąga bardzo wysoki współczynnik sprawności  COP dzięki czemu koszty eksploatacji są niewielkie. Pompa ta może być zainstalowana wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
 

 

Przykładowe pompy  Viessmann z dopłatą w wysokości 3210zł:

Powietrzna pompa ciepła typu split Vitocal 200-S

 

Jest to powietrzna pompa ciepła służąca do ogrzewania nowych obiektów lub po odpowiednim rozszerzeniu do zasilania budynków modernizowanych.
Składa się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Jednostkę zewnętrzną  zamontować można na ścianie budynku lub jego dachu a jednostkę wewnętrzną instaluje się w pomieszczeniu kotłowni. Vitocal 200-S pracuje w sposób modulowany dostosowując swą moc do aktualnego zapotrzebowania na ciepło budynku.

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży za pośrednictwem naszej firmy. Oprócz korzystnych cen na pompy ciepła Śląsk nasi klienci otrzymują pomoc doradcy, który pomoże w doborze odpowiedniego systemu grzewczego. Instalacja oparta o odnawialne źródło energii zostanie dostosowana do wymogów i indywidulanych upodobań naszych klientów.

Sprawdź rejony naszej działalności
Sprawdź rejony naszej działaności
Gliwice
Zabrze
Bytom
Tarnowskie Góry
Kędzierzyn - Koźle
dowiedz się więcej Dowiedz się więcej